STICHTING ATLETIEKERFGOED
NL ploeg London 1908

Bestuur

De Stichting Atletiekerfgoed kent een bestuur en een werkgroep, met de volgende samenstelling:
Samenstelling van het bestuur van de stichting.

Voorzitter
Roelof Veld
E-mail: voorzitter@atletiekerfgoed.nl

Secretaris/penningmeester
Frank Koomen
E-mail: secretaris@atletiekerfgoed.nl

Lid
Melchert Kok
E-mail: melchert.kok@upcmail.nl

Werkgroep
Chris van der Meulen
email: chrisvdm@ziggo.nl

Hugo Tijsmans
email: tijsmans10@hetnet.nl

Marius Bos
email: mrs38bos@xs4all.nl

Aart vd Berge
email: avdberge@upcmail.nl

Patty Schoemaker
email: pattyschoemaker@gmail.com

Henk Brouwer
email: brouwerhenk@upcmail.nl

Wouter Schoemaker
email: wouter.schoemaker@gmail.com

Chris Konings